所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Bluetooth spec. | 4.0 |
| Matchcode | PAN1720ETU |
| Package | ESD BAG |
| Unit Pack | 1 |
| Standard Leadtime | 16 weeks |
| MOQ | 1 |
| Bluetooth quali | Product |
| Profiles | YY/N |
| Height | 1.8mm |
| Width | 8.7mm |
| Length | 15.6mm |
| Operating Volta | 2,0-3,6V |
| Operating temp. | -40 / +85°C |
| Automotive | NO |
| Antenna integra | YY/N |
| Class | 2.0 |
| Leadfree Defin. | RoHS-conform |
| Bluetooth Version | 4.0 |
| Dimensions | 8.2 x 14.5 x 3mm |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Maximum Output Power | 4dBm |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Receiver Sensitivity | -96dBm |
| Supported Bus Interfaces | SPI, USART, USB |
| Supported I/O Interfaces | None |
| rohs | Compliant |
咨询QQ
热线电话