所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Capacity | 10400mAh |
| Chemistry | Lithium-Ion |
| Dimensions | 110 x 73 x 23mm |
| Input Voltage | 5V dc |
| Maximum Operating Temperature | +35°C |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Operating Temperature Range | 0 +35°C |
| Output Connectors | USB |
| Output Voltage | 5V dc |
| Typical Application | GPS Device, iPad, iPhone, Mobile Phones, MP3 Player, Raspberry Pi, Tablet |
| Weight | 256g |
咨询QQ
热线电话