所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Diameter | 18 |
| Contacts | 1 make contact (NO) |
| Rated current | 200 mA |
| Rated voltage | 24 |
| Colour | Natural aluminum |
| Light colour | red/green |
| Housing Material | Aluminium (Al) |
| Flush-mounted ø | 16.2 |
| Termination type | Stranded Wires, 300 mm |
| Temperature range | -40...+75 °C |
| Illumination | Ring lighting red/green LED |
| Switching type | Latching function |
| Protection rating | IP 68 |
| Dimensions ø x H | 18 x 20 mm |
咨询QQ
热线电话