所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Case Colour | Natural |
| Contact Configuration | NO |
| Contact Current Rating | 200 mA @ 24 V ac/dc |
| IP Rating | IP68 |
| Maximum Operating Temperature | +75°C |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Switch Operation | Momentary, Pulse |
| Terminal Type | Through Hole |
咨询QQ
热线电话