所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Frequency | :6MHz |
| Frequency Tolerance | :± 0.05% |
| Oscillator Mounting | :SMD |
| No. of Pins | :2 |
| Operating Temperature Min | :-40°C |
| Operating Temperature Max | :85°C |
| SVHC | :Lead monoxide (lead oxide) (16-Dec-2013) |
| Accuracy | :± 0.5% |
| Lead Spacing | :5mm |
| Operating Temperature Range | :-40°C to +85°C |
| Packaging | :Cut Tape |
| Resonant Frequency | :6MHz |
| Resonator Case | :SMD |
| Series | :PBRC |
| Terminal Type | :Solder Pad |
| Weight (kg) | 2.27 |
| Tariff No. | 85416000 |
咨询QQ
热线电话