所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Resonators |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Frequency | 6 MHz |
| Tolerance | 0.5 % |
| Termination Style | SMD/SMT |
| Packaging | Reel |
| Factory Pack Quantity | 2000 |
| Supplier Package | CSMD |
| Standard Package Name | CSMD |
| Frequency Stability | ±0.3% |
| EU RoHS | Compliant |
| Frequency Tolerance | ±0.5% |
| Resonance Frequency | 6 |
| Load Capacitance | 33 |
| Resonance Resistance | 30 |
| Maximum Operating Temperature | 80 |
| Minimum Operating Temperature | -20 |
| Type | Ceramic Resonator |
| Pin Count | 3 |
| Features | Built in Capacitor |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Height | 0.091" (2.30mm) |
| Size / Dimension | 0.291" L x 0.134" W (7.40mm x 3.40mm) |
| Capacitance | 33pF |
| Operating Temperature | -20°C ~ 80°C |
| Standard Package | 2,000 |
| Impedance | 30 Ohm |
| Package/Case | 3-SMD, Non-Standard |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话