所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Style | Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots) |
| Voltage Rating | 250V |
| Wire Gauge | 14 AWG |
| Number of Conductors | 3 |
| Cord Type | H05VV-F, SJT |
| 1st Connector | IEC 320-C20 |
| Approval Marks | CE, cUL, UL |
| Length | 3.00' (914.4mm) |
| Approved Countries | Canada, Europe, United States |
| Standard Package | 1 |
| 2nd Connector | IEC 320-C19 |
| Current Rating | 15A |
| Operating Temperature | 700°C |
| Color | Gray |
| Other Names | 07498364461 |
咨询QQ
热线电话