所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Current - Output / Channel | 50mA |
| Current Transfer Ratio (Min) | 50% @ 5mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Vce Saturation (Max) | 200mV |
| Voltage - Output | 35V |
| Packaging | Tube |
| Number of Channels | 4 |
| Output Type | Transistor |
| Input Type | DC |
| Standard Package | 25 |
| Current - DC Forward (If) | 50mA |
| Voltage - Isolation | 5000Vrms |
| Other Names | 425-1500-5 |
| Package/Case | 16-DIP |
咨询QQ
热线电话