所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Case | VSO40 |
| Output current | 25mA |
| Mounting | SMD |
| Integrated circuit type | driver |
| Gross weight | 1.34 g |
| Output voltage | 2.5...6V |
| Supply voltage | 2.5...6V DC |
| Multiplicity | 1 |
| Kind of integrated circuit | display controller |
| Collective package [pcs] | 50 |
| spg | 50 |
咨询QQ
热线电话