所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Frequency (Max) | 0.315 MHz |
| Power Dissipation | 400 W |
| Mounting | Surface Mount |
| Package Type | VSO |
| Pin Count | 40 |
| Operating Temperature (Max) | 85C |
| Operating Temperature (Min) | -40C |
| Operating Temperature Classification | Industrial |
| Number of Digits | 12 |
| Number of Segments | 96 |
| Rad Hardened | No |
| Operating Supply Voltage (Typ) | 3.3/5 V |
| Operating Supply Voltage (Min) | 2.5 V |
| Operating Supply Voltage (Max) | 6 V |
| Frequency | 0.315 MHz |
| Supply Current | 90 mA |
| DELETED | Compliant |
咨询QQ
热线电话