所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package Type | PDIP |
| Operating Temperature (Max) | 85C |
| Operating Temperature (Min) | -40C |
| Operating Temperature Classification | Industrial |
| Rad Hardened | No |
| Supply current | 1.5 mA |
| Operating temperature | -40...+85 °C |
| Power supply | 4.5...5.5 V |
| Description | Parallel to I²C bus converter and interface |
| Package | DIL-20 |
咨询QQ
热线电话