所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Wire Marker Card |
| Standard Package | Labels - sheet or roll |
| Minimum Operating Temperature | -46 |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 77 |
| Material | Vinyl |
| Marker Color | White |
| Subcategory | Cable Markers |
| Lead Time | 14 Days |
| Factory Pack Quantity | 25 |
| Product | Labels and Signs |
| Product Category | Wire Identification |
| Features | Marker cards printed in a variety of legends allows 'kitting' for project builds |
| Family | Pre-Printed Marker Cards PCM Type |
| Color | Black / White |
| Unit Weight | 6.560000 oz |
| Width | 0.25 in |
| Length | 1.5 in |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Weight (g): | 7.00000 |
| Series | * |
| Other Names | 07498393017 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话