所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 28SSOP |
| ADC/DAC Resolution | 16 Bit |
| Number of Channels | 1ADC /1 DAC |
| Sampling Rate | 48 ksps |
| Number of DAC Outputs | 2 |
| Number of DACs | 1 |
| Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Type | General Purpose |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Voltage - Supply, Analog | 3 V ~ 3.6 V |
| Number of ADCs / DACs | 2 / 2 |
| Dynamic Range, ADCs / DACs (db) Typ | 89 / 93 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Data Interface | USB |
| Resolution (Bits) | 16 b |
| Sigma Delta | Yes |
| Supplier Device Package | 28-SSOP |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| S/N Ratio, ADCs / DACs (db) Typ | 89 / 96 |
| Voltage - Supply, Digital | 3 V ~ 3.6 V |
| Package/Case | 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Package / Case | 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
咨询QQ
热线电话