所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| No. of Conductors | :30 |
| No. of Max Strands x Strand Size | :7 x 0.203mm |
| Conductor Area CSA | :0.22mm² |
| Jacket Colour | :Grey |
| Jacket Material | :PVC (Polyvinyl Chloride) |
| External Diameter | :10.16mm |
| Conductor Material | :Copper |
| Complex Cable Make-Up | :30 x 7/0.203 |
| Conductor Make-up | :7 / 0.203mm |
| Core - Core Capacitance | :98pF/m |
| Core-Screen Capacitance | :164pF/m |
| Drain Wire Type | :Integral |
| Impedance | :85ohm |
| No. of Cores | :30 |
| No. of Pairs | :15 |
| Outer Diameter | :10.16mm |
| Screen Type Primary | :Aluminised Polyester Tape |
| Secondary Insulation Colour | :Grey |
| Secondary Insulation Material | :PVC |
| Weight (kg) | 0.15 |
| Tariff No. | 85444995 |
咨询QQ
热线电话