所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Subcategory | Not Specified |
| Packaging | Tape and Reel |
| Lead Time | 84 Days |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Frequency Range | 5 MHz to 200 MHz |
| Product Category | Transformers Audio & Signal |
| Shielding | Unshielded |
| Dimensions | 23.37 mm L x 12.7 mm W x 5.84 mm H |
| Operating Temperature Range | 0 C to + 70 C |
| Termination Style | SMD/SMT |
| Product | SMT Transformers |
| Height | 5.84 mm |
| Width | 12.7 mm |
| Length | 23.37 mm |
| Isolation Voltage | 1500 Vrms |
| Package / Case | 23.37 mm x 12.7 mm x 5.84 mm |
| Product Type | 10 Base-T Interface Module |
| RoHS | RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话