所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Typical Operating Supply Voltage | 3.3 |
| Standard Package Name | QFP |
| Fabrication Technology | CMOS |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| On-Hook Transmission | Yes |
| Number of Channels per Chip | 2 |
| Longitudinal Balanced | 60(Min) |
| Typical Supply Current | 70 |
| Packaging | Tray |
| On-Chip Ring Relay Driver | Yes |
| Maximum Operating Supply Voltage | 3.465 |
| Polarity Reversal | Yes |
| Supplier Package | TQFP |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Minimum Operating Supply Voltage | 3.135 |
| Pin Count | 64 |
| Lead Shape | Gull-wing |
| Mounting | Surface Mount |
| Operating Temp Range | -40C to 85C |
| Package Type | TQFP |
| Operating Temperature (Max) | 85C |
| Operating Temperature (Min) | -40C |
| Operating Temperature Classification | Industrial |
| On-hook Transmission | Yes |
| Rad Hardened | No |
| Operating Supply Voltage (Typ) | 3.3 V |
| Operating Supply Voltage (Min) | 3.135 V |
| Operating Supply Voltage (Max) | 3.465 V |
| Number of Channels | 2 |
| Operating Current | 70 mA |
| Longitudinal Balanced | 60 dB |
咨询QQ
热线电话