所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Subcategory | Labels |
| Lead Time | 14 Days |
| Factory Pack Quantity | 10 |
| Product | Labels and Signs |
| Product Category | Wire Identification |
| Features | Warning of dangerous electrical voltage |
| Family | Electrical Symbols on Cards |
| Color | Black / Yellow |
| Material | GMC1 Vinyl Cloth |
| Unit Weight | 3.520000 oz |
| Width | 0.51 in |
| Type | Electrical Warning Labels |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Label Size | 0.51" L x 0.51" W (13.0mm x 13.0mm) |
| Packaging | Bulk |
| Standard Package | 10 |
| Other Names | 07498364829 |
| rohs | Vendor undefined / Vendor undefined |
咨询QQ
热线电话