所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Wire Identification |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product | Labels and Signs |
| Type | Marker Cards |
| Material | GMY Polyester |
| Color | Black / White |
| Family | Product Family Conductor Identification Labels |
| Features | Resistant to temperatures up to 275 degrees F (135 degrees C) |
| Factory Pack Quantity | 10 |
| EU RoHS | Compliant |
| Subcategory | Misc Products |
| Lead Time | 14 Days |
| Unit Weight | 0.640000 oz |
| Label Type | :Identification |
| Label Dimensions | :12.5mm Dia |
| Label Material | :Polyester |
| Background Color | :White |
| Pack Quantity | :20 |
| Diameter | :0.5" |
| Label Size | :12.5mm |
| Weight (kg) | 0.000001 |
| Tariff No. | 39269097 |
| Packaging | Bulk |
| Standard Package | 10 |
| Other Names | 07498343206 |
| rohs | Vendor undefined / Vendor undefined |
咨询QQ
热线电话