所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 6ESIP-G |
| Operating Temperature | -40 to 150 °C |
| Standard Package | Rail / Tube |
| Mounting Type | Through Hole |
| Frequency - Switching | 24kHz ~ 95kHz |
| Supplier Device Package | eSIP-7G |
| Packaging | Tube |
| Voltage - Supply | 10 V ~ 12 V |
| Mode | Continuous Conduction (CCM) |
| Other Names | 596-1392 |
| Package/Case | 7-SIP, 6 Leads, Exposed Pad, Formed Leads |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Mounting Style | Through Hole |
| Switching Frequency | 24 kHz to 95 kHz |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Package / Case | eSip-7G |
| Maximum Operating Temperature | + 150 C |
| RoHS | RoHS Compliant |
| UVLO | :9.5V |
| Supply Voltage Min | :10V |
| Supply Voltage Max | :12V |
| No. of Pins | :7 |
| Frequency | :95kHz |
| Operating Temperature Min | :-40°C |
| Operating Temperature Max | :125°C |
| MSL | :- |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Operating Temperature Range | :-40°C to +125°C |
| Supply Voltage Range | :10V to 12V |
| Weight (kg) | 0.000638 |
| Tariff No. | 85423990 |
咨询QQ
热线电话