所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 24DHVQFN EP |
| Type | Analog Multiplexer |
| Maximum On Resistance | 180@4.5V Ohm |
| Maximum Propagation Delay Bus to Bus | 75@2V|15@4.5V|13@6V|9@9V ns |
| Multiplexer Architecture | 16:1 |
| Maximum Turn-Off Time | 290@2V ns |
| Maximum Turn-On Time | 300@2V ns |
| Chip Enable Signals | Yes |
| Configuration | Single 16:1 |
| Minimum Single Supply Voltage | 2 V |
| Maximum Single Supply Voltage | 10 V |
咨询QQ
热线电话