所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Mounting | Surface Mount |
| Package Width | 4.5(Max) |
| PCB | 16 |
| Screening Level | Industrial |
| Maximum Power Dissipation | 500 |
| Type | Fanout Buffer |
| Typical Operating Supply Voltage | 3.3 |
| EU RoHS | Not Compliant |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Supplier Package | TSSOP |
| Standard Package Name | TSSOP |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Package Length | 5.1(Max) |
| Minimum Operating Supply Voltage | 3 |
| Pin Count | 16 |
| Number of Outputs per Chip | 7 |
| Maximum Quiescent Current | 0.0001(Typ) |
| Package Height | 1.05(Max) |
| Packaging | Tube |
| Maximum Operating Supply Voltage | 3.6 |
| Maximum Input Frequency | 156 |
| Lead Shape | Gull-wing |
| Ratio - Input:Output | 1:7 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Differential - Input:Output | No/No |
| Number of Circuits | 1 |
| Input | CMOS, TTL |
| Supplier Device Package | 16-TSSOP |
| Frequency - Max | 156MHz |
| Voltage - Supply | 3 V ~ 3.6 V |
| Standard Package | 96 |
| Output | CMOS, TTL |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Package/Case | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| rohs | Contains lead / RoHS non-compliant |
咨询QQ
热线电话