所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 16TSSOP |
| Number of Outputs per Chip | 7 |
| Maximum Input Frequency | 156 MHz |
| Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Minimum Operating Supply Voltage | 3 V |
| Maximum Operating Supply Voltage | 3.6 V |
| Maximum Propagation Delay Time @ Maximum CL | 2.5@3.3V ns |
| Standard Package | Rail / Tube |
| Product Category | Clock Buffer |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Number of Outputs | 7 |
| Max Input Freq | 156 MHz |
| Propagation Delay (Max) | 2.5 ns |
| Supply Voltage - Max | 3.6 V |
| Supply Voltage - Min | 3 V |
| Maximum Power Dissipation | 500 mW |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Package / Case | TSSOP-16 |
| Packaging | Tube |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Typical Operating Supply Voltage | 3.3 |
| Standard Package Name | TSSOP |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Maximum Quiescent Current | 0.0001(Typ) |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Maximum Input Frequency | 156 |
| Minimum Operating Supply Voltage | 3 |
| Maximum Operating Supply Voltage | 3.6 |
| Supplier Package | TSSOP |
| Screening Level | Industrial |
| Maximum Power Dissipation | 500 |
| Type | Fanout Buffer |
| Pin Count | 16 |
| Lead Shape | Gull-wing |
| Ratio - Input:Output | 1:7 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Differential - Input:Output | No/No |
| Number of Circuits | 1 |
| Input | CMOS, TTL |
| Supplier Device Package | 16-TSSOP |
| Frequency - Max | 156MHz |
| Voltage - Supply | 3 V ~ 3.6 V |
| Output | CMOS, TTL |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Package/Case | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Propagation Delay - Max | 2.5 ns |
| Power Dissipation | 0.5 W |
| Mounting | Surface Mount |
| Operating Temp Range | -40C to 85C |
| Input Frequency | 156 MHz |
| Package Type | TSSOP |
| Quiescent Current | 0.1 uA |
| Propagation Delay Time | 2.5 ns |
| Operating Temperature Classification | Industrial |
| Rad Hardened | No |
| Operating Supply Voltage (Typ) | 3.3 V |
| Operating Supply Voltage (Min) | 3 V |
| Operating Supply Voltage (Max) | 3.6 V |
| DELETED | Compliant |
| 输出 | CMOS, TTL |
| 电路数量 | 1 |
| 系列 | 49FCT |
| 供应商器件封装 | 16-TSSOP |
| 操作温度 | 0°C ~ 70°C |
| 电压 - 电源 | 3 V ~ 3.6 V |
| 类型 | Fanout Buffer (Distribution) |
| 频率 - 最大值 | 156MHz |
| 封装/外壳 | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| 比率 - 输入/输出 | 1:7 |
| 差分 - 输入/输出 | No/No |
| 输入 | CMOS, TTL |
咨询QQ
热线电话