所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 8SOIC |
| Transmission Data Rate | 400 Mbps |
| Maximum Propagation Delay Time | 2 ns |
| Typical Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Maximum Differential Output Voltage | 0.45 |
| Mounting | Surface Mount |
| Package Width | 3.99(Max) |
| PCB | 8 |
| Screening Level | Industrial |
| Maximum Power Dissipation | 25 |
| Function | Driver |
| EU RoHS | Compliant |
| Number of Elements per Chip | 1 |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Transmission Data Rate | 400 |
| Supplier Package | SOIC |
| Typical Operating Supply Voltage | 3.3 |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Number of Receivers | 1 |
| Input Signal Type | CMOS|TTL |
| Package Length | 5(Max) |
| Pin Count | 8 |
| Maximum Propagation Delay Time | 2 |
| Package Height | 1.5(Max) |
| Number of Drivers | 1 |
| Packaging | Tape and Reel |
| Standard Package Name | SOIC |
| Lead Shape | Gull-wing |
| Factory Pack Quantity | 3000 |
| Product Category | Bus Transmitters |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Supply Voltage - Max | 3.6 V |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Data Rate | 400 Mbps |
| Interface | EIA/TIA-644 |
| Supply Voltage - Min | 3 V |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Protocol | LVDS |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Drivers/Receivers | 1/0 |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Supply | 3 V ~ 3.6 V |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Type | Driver |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话