所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Bus Receivers |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Number of Receivers | 1 |
| Receiver Signal Type | Differential |
| Interface Type | RS-644 |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Packaging | Reel |
| Data Rate | 400 Mbps |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Factory Pack Quantity | 4000 |
| Life | Obsolete |
| Protocol | LVDS |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Standard Package | 4,000 |
| Number of Drivers/Receivers | 0/1 |
| Supplier Device Package | 8-MSOP |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Supply | 3 V ~ 3.6 V |
| Package / Case | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Type | Receiver |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话