所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 5SOT-23 |
| Transmission Data Rate | 660 Mbps |
| Maximum Propagation Delay Time | 2.7 ns |
| Typical Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Product Category | Bus Transmitters |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Data Rate | 660 Mbps |
| Interface | EIA/TIA-644 |
| Supply Voltage - Max | 3.6 V |
| Supply Voltage - Min | 3 V |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Package / Case | SOT-23-5 |
| Packaging | Reel |
| Maximum Power Dissipation | 385 mW |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Number of Channels per Chip | 1 |
| Output Type | LVDS |
| Factory Pack Quantity | 3000 |
| Function | Driver |
| Typical Operating Supply Voltage | 3.3 |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Propagation Delay Time | 2.7 |
| Maximum Differential Output Voltage | 0.454 |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Transmission Data Rate | 660 |
| Number of Drivers | 1 |
| Number of Receivers | 1 |
| Input Signal Type | CMOS|TTL |
| Number of Elements per Chip | 1 |
| Maximum Power Dissipation | 385 |
| Supplier Package | SOT-23 |
| Screening Level | Extended Industrial |
| Standard Package Name | SOT-23 |
| Maximum Operating Temperature | 105 |
| Pin Count | 5 |
| Lead Shape | Gull-wing |
| Protocol | LVDS |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Drivers/Receivers | 1/0 |
| Supplier Device Package | SOT-23-5 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Voltage - Supply | 3 V ~ 3.6 V |
| Type | Driver |
| Other Names | PI90LV01TEX-ND |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Package/Case | SC-74A, SOT-753 |
| 协议 | LVDS |
| 供应商器件封装 | SOT-23-5 |
| 操作温度 | -40°C ~ 105°C |
| 电压 - 电源 | 3 V ~ 3.6 V |
| 数据速率 | 660Mbps |
| 封装/外壳 | SC-74A, SOT-753 |
| 类型 | Driver |
| 驱动器/接收器数 | 1/0 |
咨询QQ
热线电话