所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Maximum Resonant Frequency | 4000(Typ) Hz |
| Technology | Piezo |
| Minimum Sound Pressure | 75 dBA |
| Tone Mode | External Drive |
| Type | Sounder |
| Termination Method | Solder Pad |
| Mounting | Surface Mount |
| Typical Operating Supply Voltage | 3 Vp-p |
| Product Height | 3 mm |
| Product Length | 12 mm |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Product Category | Speakers & Transducers |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product | Speakers |
| Frequency | 4 kHz |
| Sound Pressure Level | 75 dB |
| Shape | Square |
| Termination Style | SMD/SMT |
| Length | 12 mm |
| Width | 12 mm |
| Height | 3 mm |
| Operating Temperature Range | - 40 C to + 85 C |
| Operating Voltage | 25 V |
| Packaging | Reel |
| Series | PK |
| Factory Pack Quantity | 1000 |
| Product Length | 12 |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Maximum Operating Supply Voltage | 25Vp-p |
| Product Depth | 12 |
| Number of Terminals | 2 |
| Minimum Sound Pressure | 75 |
| Product Height | 3 |
| Maximum Resonant Frequency | 4000(Typ) |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Subcategory | Audio Indicator and Alerts |
| Lead Time | 70 Days |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voltage - Rated | 3Vp-p |
| Washable | No |
| Operating Mode | Continuous |
| Size / Dimension | Square - 12.00mm L x 12.00mm W x 3.00mm H |
| Input Type | peak-peak Signal |
| Voltage Range | 25V (Max) |
| Termination | Solder Pads |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Driver Circuitry | Transducer, Externally Driven |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Other Names | 490-5262-1 |
| Depth | 12mm |
| Dimensions | 12 x 12mm |
| Drive Type | External |
| Maximum Frequency | 4kHz |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Maximum Supply Voltage | 25V |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Sound Level | 75dB |
| Tone Type | Sounder |
| DELETED | Compliant |
| Dimensions W x H x D | 12 x 3 x 12 mm |
| Volume | 75 dB @ 3 VDC 0.1 m |
| Operating temperature | -40...+85 °C |
| Operating voltage | max. 25 Vpp |
| 最大电源电压 | 25V |
| Board Level Components | Y |
| 最高工作温度 | +85°C |
| 安装类型 | 表面贴装 |
| 高度 | 3mm |
| 最低工作温度 | -40°C |
| 最大频率 | 4000Hz |
| 音调类型 | 发声器 |
| 驱动类型 | 外部 |
| 尺寸 | 12 x 12mm |
| 声级 | 75dB |
| 深度 | 12mm |
| 长度 | 12mm |
| Electronic | NO |
| Housing | YES y/n |
| Length/Diameter | 12 mm |
| T(A)min | -40 °C |
| Sound pressure | 75 dB |
| Technics | PIEZO |
| Rated voltage | 3 V |
| Automotive | NO |
| T(A)max | 85 °C |
| Leadfree Defin | RoHS-conform |
咨询QQ
热线电话