所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Operating Temperature | -65°C ~ 125°C |
| Connector Style | Twinax |
| Body Finish | Nickel |
| Center Contact Plating | Gold |
| Shield Termination | Crimp |
| Frequency - Max | 2MHz |
| Housing Color | Silver |
| Standard Package | 10 |
| Impedance | Non-Constant |
| Voltage Rating | 900V |
| Connector Type | Plug, Male Pin |
| Body Material | Brass |
| Fastening Type | Threaded |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Contact Termination | Crimp |
| Packaging | Bulk |
| Other Names | 1097-1232 |
咨询QQ
热线电话