所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Soldering Irons |
| RoHS | Not Applicable |
| Product | Soldering Tips |
| Type | Chisel |
| Description/Function | Thread-on plated chisel tip for Standard and DI Line heaters |
| Factory Pack Quantity | 50 |
| Tip Size | 10.16 mm |
| Unit Weight | 0.705479 oz |
| Tip Length | 1.12in |
| Finish | Iron Plated |
| Material Category | Metal |
| Brand Name | Weller |
| Package Quantity | 1PK |
| Series | PL Series |
| Material | Solid Copper |
| For Use With | 1/4 in Thread-On SL Heaters, Standard & DI Line Heaters |
| Tip Shape | Chisel |
| Product Type | Soldering Tip |
咨询QQ
热线电话