所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 2PLAD |
| Configuration | Single |
| Direction Type | Bi-Directional |
| Peak Pulse Power Dissipation | 15000 W |
| Maximum Peak Pulse Current | 78 A |
| Maximum Reverse Leakage Current | 10 uA |
| Maximum Clamping Voltage | 268 V |
| Maximum Reverse Stand-off Voltage | 150 V |
| Minimum Breakdown Voltage | 167 V |
| Test Current | 5 mA |
| Operating Temperature | -55 to 150 °C |
| Mounting | Surface Mount |
| Standard Package | Bulk |
咨询QQ
热线电话