所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Wire Identification |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product | Labels, Self Adhesive |
| Material | Polyester |
| Color | White |
| Width | 8.5 in |
| Family | Laser Component Labels |
| Features | Available in several industrial materials |
| Packaging | Bulk |
| Factory Pack Quantity | 25 |
| EU RoHS | Supplier Unconfirmed |
| Subcategory | Misc Products |
| Lead Time | 14 Days |
| Label Size | 8.50" x 11.00" (215.9mm x 279.4mm) |
| Label Type | Blank Standard |
| For Use With/Related Products | Laser Printers |
| Standard Package | 25 |
| Type | Label |
| Unit Weight | 9.280001 oz |
咨询QQ
热线电话