所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Locking Cable Tie |
| Standard Package | Bag |
| Style | Standard Locking |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Color | Natural |
| Product Length | 251 |
| Product Height | 7.4 |
| Product Depth | 12.2 |
| Body Material | Nylon 6.6 |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Wire/Cable Tie Type | Standard, Locking |
| Material | Polyamide (PA), Nylon |
| Bundle Diameter | 2.50" (63.50mm) |
| Tensile Strength | 120 lbs (54.4 kg) |
| Packaging | 50 per Pkg |
| Width | 0.300" (7.62mm) |
| Length | 0.817' (249.02mm, 9.80") |
| rohs | Standard, Locking |
| Cable Tie Length | :251mm |
| Cable Tie Width | :7.6mm |
| Cable Tie Material | :Nylon 6.6 (Polyamide 6.6) |
| Cable Tie Colour | :Natural |
| Tensile Strength N/m² | :534N/mm² |
| Cable Bundle Diameter Min | :4.8mm |
| Cable Bundle Diameter Max | :64mm |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Accessory Type | :Cable Tie |
| Cable Diameter Max | :64mm |
| Cable Diameter Min | :4.8mm |
| Colour | :Natural |
| External Length / Height | :251mm |
| External Width | :7.6mm |
| Height | :251mm |
| Tensile Strength N/mm² | :534N/mm² |
| Weight (kg) | 0.2 |
| Tariff No. | 39169010 |
| Application | Forindooruse |
| ProtectionClass | Tie,Cable |
| Quantity | 50 |
| SpecialFeatures | Locking |
| TensileStrength | 120lbs. |
咨询QQ
热线电话