所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Locking Cable Tie |
| Standard Package | Bag |
| Product Category | Cable Ties |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product | Cable Ties |
| Color | Black |
| Material | Nylon |
| Length | 251 mm |
| Width | 7.6 mm |
| Tensile Strength | 54 kg |
| Features | For outdoor use |
| Maximum Bundle Diameter | 64 mm |
| Packaging | Bag |
| Series | Pan-Ty |
| Factory Pack Quantity | 50 |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Wire/Cable Tie Type | Standard, Locking |
| Bundle Diameter | 2.50" (63.50mm) |
| rohs | Standard, Locking |
| Unit Weight | 7.040000 oz |
| Cable Tie Length | :251mm |
| Cable Tie Width | :7.6mm |
| Cable Tie Material | :Nylon 6.6 (Polyamide 6.6) |
| Cable Tie Colour | :Black |
| Tensile Strength N/m² | :534N/mm² |
| Tensile Strength Pounds | :120lb |
| Cable Bundle Diameter Min | :4.8mm |
| Cable Bundle Diameter Max | :64mm |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Accessory Type | :Cable Tie |
| Body Material | :Nylon 6.6 (Polyamide 6.6) |
| Cable Diameter Max | :64mm |
| Cable Diameter Min | :4.8mm |
| Colour | :Black |
| External Length / Height | :251mm |
| External Width | :7.6mm |
| Tensile Strength N/mm² | :534N/mm² |
| Weight (kg) | 0.2 |
| Tariff No. | 39169010 |
| Application | Forindoor/outdooruse |
| Height | 0.29"(Head) |
| ProtectionClass | Tie,Cable |
| Quantity | 50 |
| SpecialFeatures | Locking,WeatherResistant |
| TensileStrength | 120lbs. |
咨询QQ
热线电话