所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Locking Cable Tie |
| Standard Package | Bag |
| Style | Standard Locking |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Color | Black |
| Product Length | 251 |
| Product Height | 7.4 |
| Packaging | Bulk |
| Product Depth | 12.2 |
| Body Material | Nylon 6/6 |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Wire/Cable Tie Type | Standard, Locking |
| Material | Polyamide (PA), Nylon |
| Bundle Diameter | 2.50" (63.50mm) |
| Tensile Strength | 120 lbs (54.4 kg) |
| Width | 0.300" (7.62mm) |
| Length | 0.817' (249.02mm, 9.80") |
| Features | Weather Resistant |
| rohs | Standard, Locking |
| Bundle Diameter Max - mm | 64 |
| Clip | Self-Locking |
| Package Quantity | 250 |
| Clip Material | Nylon |
| Manufacturer Series | Pan-Ty |
| Tie Material | Nylon, Weather-Resistant |
| Bundle Diameter - nominal | 2.50 in |
| Bundle Diameter Max - in | 2.50 |
咨询QQ
热线电话