所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Locking Cable Tie |
| Standard Package | Bag |
| Product Category | Cable Ties |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product | Cable Ties |
| Color | Natural |
| Material | Nylon |
| Length | 246 mm |
| Width | 3.7 mm |
| Tensile Strength | 18 kg |
| Features | Versatile cable ties that can be used in countless applications |
| Maximum Bundle Diameter | 64 mm |
| Packaging | Bag |
| Series | Pan-Ty |
| Factory Pack Quantity | 100 |
| Style | Standard Locking |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Product Length | 246 |
| Product Height | 4.6 |
| Product Depth | 6.6 |
| Body Material | Nylon 6.6 |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Subcategory | Cable Ties |
| Lead Time | 14 Days |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Wire/Cable Tie Type | Standard, Locking |
| Bundle Diameter | 2.50" (63.50mm) |
| rohs | Standard, Locking |
| Unit Weight | 4 oz |
| Cable Tie Length | :246mm |
| Cable Tie Width | :3.7mm |
| Cable Tie Material | :Nylon 6.6 (Polyamide 6.6) |
| Cable Tie Colour | :Natural |
| Tensile Strength N/m² | :178N/mm² |
| Tensile Strength Pounds | :40lb |
| Cable Bundle Diameter Min | :1.5mm |
| Cable Bundle Diameter Max | :64mm |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Accessory Type | :Cable Tie |
| Cable Diameter Max | :64mm |
| Cable Diameter Min | :1.5mm |
| Colour | :Natural |
| External Length / Height | :246mm |
| External Width | :3.7mm |
| Height | :246mm |
| Tensile Strength N/mm² | :178N/mm² |
| Weight (kg) | 0.12 |
| Tariff No. | 39169010 |
| Application | Forindooruse |
| ProtectionClass | Tie,Cable |
| Quantity | 100 |
| SpecialFeatures | Locking |
| TensileStrength | 40lbs. |
咨询QQ
热线电话