所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Locking Cable Tie |
| Standard Package | Bag |
| Product Category | Cable Ties |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product | Cable Ties |
| Color | Black |
| Material | Nylon |
| Length | 246 mm |
| Width | 3.7 mm |
| Tensile Strength | 18 kg |
| Features | For outdoor use |
| Maximum Bundle Diameter | 64 mm |
| Packaging | Bag |
| Series | Pan-Ty |
| Factory Pack Quantity | 1000 |
| Style | Standard Locking |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Product Length | 246 |
| Product Height | 4.6 |
| Product Depth | 6.6 |
| Body Material | Nylon 6.6 |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Subcategory | Cable Ties |
| Lead Time | 14 Days |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Wire/Cable Tie Type | Standard, Locking |
| Bundle Diameter | 2.50" (63.50mm) |
| rohs | Standard, Locking |
| Unit Weight | 2.800 lbs |
| Bundle Diameter Max - mm | 64 |
| Clip | Self-Locking |
| Package Quantity | 1000 |
| Clip Material | Nylon |
| Manufacturer Series | Pan-Ty |
| Tie Material | Nylon, Weather-Resistant |
| Bundle Diameter - nominal | 2.50 in |
| Bundle Diameter Max - in | 2.50 |
| Size | 10" |
咨询QQ
热线电话