所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Transistor Polarity | :NPN, PNP |
| Collector Emitter Voltage V(br)ceo | :40V |
| Power Dissipation Pd | :330mW |
| DC Collector Current | :1A |
| DC Current Gain hFE | :450 |
| Operating Temperature Min | :-65°C |
| Operating Temperature Max | :150°C |
| Transistor Case Style | :SuperSOT |
| No. of Pins | :6 |
| MSL | :MSL 1 - Unlimited |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Collector Emitter Voltage Vces | :80mV |
| Current Ic Continuous a Max | :1A |
| Current Ic hFE | :2A |
| Hfe Min | :50 |
| Module Configuration | :Dual |
| Operating Temperature Range | :-65°C to +150°C |
| Packaging | :Cut Tape |
| Power Dissipation Ptot Max | :330mW |
| SMD Marking | :9F |
| Voltage Vcbo | :40V |
| Weight (kg) | 0.000015 |
| Tariff No. | 85412900 |
咨询QQ
热线电话