所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Fastened components thickness | 3...7mm |
| Dimensions | see |
| Multiplicity | 10 |
| Colour | black |
| Material | polyamide |
| Length | 11mm |
| Gross weight | 1 mg |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Type of mounting element | rivet |
| Panel cutout diameter | 5mm |
| Mounting | push-in |
| Collective package [pcs] | 1000 |
| spg | 1000 |
咨询QQ
热线电话