所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Size / Dimension | 0.435" Dia x 1.312" L (11.05mm x 33.34mm) |
| Mounting Type | Free Hanging |
| Packaging | Bulk |
| Frequency Stability | ±2.5ppm |
| Current - Supply (Max) | 2mA |
| Frequency | 10MHz |
| Voltage - Supply | 3V |
| Standard Package | 2 |
| Output | Clipped Sine Wave |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Type | TCXO |
| Package/Case | Module Adapter, SMA M to F |
咨询QQ
热线电话