所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Relay Type | Relay |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Load Current | 300mA |
| Voltage - Load | 0 ~ 240 V |
| Termination Style | Gull Wing |
| Supplier Device Package | 8-SMD |
| Output Type | AC |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Circuit | SPST-NO (1 Form A) |
| Standard Package | 1,000 |
| Voltage - Input | 1.2VDC |
| Package/Case | 8-SMD (0.300", 7.62mm) 7 Leads |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Package / Case | 8-SMD (0.300", 7.62mm) 7 Leads |
| Brand | Sharp Microelectronics |
| RoHS | RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话