所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 7PDIP |
| Input Type | DC |
| Output Device | Triac |
| Output Type | AC |
| Maximum Output Current | 1.2 A |
| Maximum Output Voltage | 600 V |
| Maximum Input Current | 50 mA |
| Maximum Input Voltage | 1.4 V |
| I/O Isolation Voltage | 4000 V |
| Mounting | Through Hole |
| Standard Package | Rail / Tube |
| Product Category | Solid State Relays - PCB Mount |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Load Voltage Rating | 35 V |
| Package / Case | DIP-8 |
| Mounting Style | Through Hole |
| Product Type | PCB Mount |
| Series | PR |
| Factory Pack Quantity | 1000 |
| Termination Style | Lead Termination |
| Supplier Package | PDIP |
| Standard Package Name | PDIP |
| EU RoHS | Compliant |
| I/O Isolation Voltage | 4000 |
| Package Height | 3.5 |
| Maximum Input Current | 50 |
| Maximum Input Voltage | 1.4 |
| Packaging | Sleeve |
| Maximum Output Current | 1.2 |
| Package Width | 6.5 |
| Maximum Output Voltage | 600 |
| PCB | 7 |
| Maximum Operating Temperature | 105 |
| Minimum Operating Temperature | -30 |
| Package Length | 9.66 |
| Pin Count | 7 |
| Lead Shape | Through Hole |
| Relay Type | Relay |
| Mounting Type | Through Hole |
| Load Current | 1.2A |
| Voltage - Load | 0 ~ 240 V |
| Supplier Device Package | 8-DIP |
| Circuit | SPST-NO (1 Form A) |
| Voltage - Input | 1.2VDC |
| Other Names | 425-2562-5 |
| Package/Case | 8-DIP (0.300", 7.62mm), 7 Leads |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Input Current | 0.1 mA |
咨询QQ
热线电话