所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Voltage - Isolation | 2500VDC |
| Package / Case | PCB Module |
| Current | 50A |
| Voltage | 600V |
| Standard Package | 10 |
| Configuration | 3 Phase |
| Type | IGBT |
| Other Names | 835-1045 |
| Transistor Polarity | :- |
| DC Collector Current | :50A |
| Collector Emitter Voltage Vces | :600V |
| Power Dissipation Pd | :142W |
| Collector Emitter Voltage V(br)ceo | :600V |
| Operating Temperature Min | :-20°C |
| No. of Pins | :42 |
| Weight (kg) | 0.045 |
| Tariff No. | 85413000 |
咨询QQ
热线电话