所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Control Voltage | 100 → 240 V ac |
| Current Rating | 30 A |
| IP Rating | IP20 |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Overall Depth | 160mm |
| Overall Length | 128mm |
| Overall Width | 45mm |
| Phase | 3 |
| Power Rating | 18.5 kW |
| Supply Voltage | 208 → 600 V |
| Voltage Rating | 600 V |
| No. of Phases | :(Not Available) |
| Operating Temperature Min | :-25°C |
| Operating Temperature Max | :60°C |
| Control Voltage AC Max | :240V |
| Control Voltage AC Min | :100V |
| External Depth | :128mm |
| External Length / Height | :140mm |
| External Width | :45mm |
| Output Power | :20hp |
| Weight (kg) | 0.65 |
| Tariff No. | 85044084 |
| rohs | RoHS Compliant Part |
咨询QQ
热线电话