所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Phototransistors |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Maximum Power Dissipation | 75 mW |
| Maximum Dark Current | 1 uA |
| Collector- Emitter Voltage VCEO Max | 35 V |
| Fall Time | 70 us |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| Minimum Operating Temperature | - 25 C |
| Rise Time | 80 us |
| Factory Pack Quantity | 2000 |
| Type | Phototransistor |
| Life | Obsolete |
| Current - Dark (Id) (Max) | 1mA |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 50mA |
| Orientation | Side View |
| Mounting Type | Through Hole |
| Series | * |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 35V |
| Viewing Angle | 70° |
| Power - Max | 75mW |
| Standard Package | 50 |
| Wavelength | 860nm |
| Other Names | 425-2383-5 |
| Package/Case | Radial |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| 极性 | NPN |
| 典型上升时间 | 80000ns |
| 最大光电流 | 27000µA |
| 安装类型 | 通孔安装 |
| 半感光角度 | 26 ° |
| 高度 | 4mm |
| 检测到的最小波长 | 860nm |
| 宽度 | 2.95mm |
| 封装类型 | 侧面观看者 |
| 针数目 | 2 |
| 典型下降时间 | 70000ns |
| 长度 | 3mm |
| 通道数目 | 1 |
| 尺寸 | 3 x 2.95 x 4mm |
| 最大暗电流 | 1000nA |
| 集电极电流 | 50mA |
咨询QQ
热线电话