所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Number of Outputs | 1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Type | Non-Isolated PoL Module |
| Standard Package | 120 |
| Voltage - Output 1 | 12V |
| Size / Dimension | 2.36" L x 1.22" W x 0.42" H (59.9mm x 31.0mm x 10.7mm) |
| Efficiency | 82% |
| Packaging | Tray |
| Current - Output (Max) | 1.25A |
| Voltage - Input (Max) | 3.6V |
| Package / Case | 14-SMD Module |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Input (Min) | 3.1V |
| Power (Watts) - Manufacture Series | 20W |
| Power (Watts) - Max | 15W |
咨询QQ
热线电话