所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Switching Converters, Regulators & Controllers |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Mounting Style | Through Hole |
| Package / Case | SIP MODULE-17 |
| Packaging | Tube |
| Factory Pack Quantity | 1 |
| Life | Obsolete |
| Supplier Package | SIP Module |
| Number of Outputs | 1 |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Standard Package Name | SIP Module |
| Package Height | 12.7 |
| Mounting | Through Hole |
| Output Voltage | 5 |
| Output Current | 14 |
| Package Width | 25.65 |
| Isolation | Non-Isolated |
| PCB | 17 |
| Package Length | 65.28 |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Type | Step Down |
| Pin Count | 17 |
| Lead Shape | Through Hole |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Standard Package | 20 |
| Voltage - Output 1 | 5V |
| Efficiency | 93% |
| Current - Output (Max) | 13A |
| Voltage - Input (Max) | 13.2V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Input (Min) | 10.8V |
| Power (Watts) - Manufacture Series | 65W |
| Power (Watts) - Max | 65W |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话