所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Switching Converters, Regulators & Controllers |
| RoHS | No |
| Mounting Style | Through Hole |
| Package / Case | SIP MODULE-17 |
| Packaging | Tube |
| Factory Pack Quantity | 1 |
| Life | Obsolete |
| Number of Outputs | 1 |
| Features | Remote On/Off, SCP |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Type | Non-Isolated PoL Module |
| Standard Package | 10 |
| Voltage - Output 1 | 5V |
| Efficiency | 93% |
| Current - Output (Max) | 13A |
| Voltage - Input (Max) | 13.2V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Input (Min) | 10.8V |
| Power (Watts) - Manufacture Series | 65W |
| Power (Watts) - Max | 65W |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话