所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Hook-up Wire |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Stranding | 105 x 30 |
| Voltage Rating | 2 kV |
| Length | 100 ft |
| Wire Gauge - AWG | 10 |
| Insulation Material | Polyethylene, Cross Linked (XLPE) |
| Maximum Temperature | + 90 C |
| Type | Photovoltaic |
| Jacket Color | Black |
| Series | PV1030 |
| Packaging | Spool |
| Wire Type | Hook-Up/Lead Wire |
| Jacket (Insulation) Thickness | 0.032" (0.81mm) |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.311" (7.90mm) |
| Wire Gauge | 10 AWG |
| Cable Type | Hook Up |
| Conductor Strand | 105/30 |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Jacket (Insulation) Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Voltage | 2000V |
| Standard Package | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 90°C |
| Features | UV Resistant |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Unit Weight | 6 lbs |
咨询QQ
热线电话