所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Pluggable Terminal Blocks |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product | Pluggable Terminal Blocks |
| Number of Positions / Contacts | 19 |
| Pitch | 5.08 mm |
| Current Rating | 16 A |
| Voltage Rating | 450 V |
| Mounting Style | Through Hole |
| Mounting Angle | Vertical |
| Color | Green |
| Flammability Rating | UL 94 V-0 |
| Housing Material | Polyamide (PA) |
| Length | 91.4 mm |
| Factory Pack Quantity | 20 |
| Type | Wire to Board |
| Wire Orientation | Vertical |
| Termination Style | Through Hole |
咨询QQ
热线电话