所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Relay Type | Relay |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Load Current | 470mA |
| Voltage - Load | 0 ~ 40 V |
| Termination Style | Gull Wing |
| Supplier Device Package | 4-SOP |
| Output Type | AC, DC |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| On-State Resistance | 950 mOhm |
| Circuit | SPST-NO (1 Form A) |
| Standard Package | 1,500 |
| Voltage - Input | 1.2VDC |
| Package/Case | 4-SOP (0.173", 4.40mm) |
| Package / Case | 4-SOP (0.173", 4.40mm) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话