所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Card Type | PCMCIA |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Contact Plating | Gold over Nickel |
| Depth | 4.2mm |
| Dimensions | 27.9 x 11.45 x 4.2mm |
| Housing Material | Liquid Crystal Polymer |
| Length | 27.9mm |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Mounting Type | Standard |
| Number of Contacts | 26 |
| Number of Rows | 1 |
| Pitch | 1mm |
| Width | 11.45mm |
咨询QQ
热线电话